yükleniyor

Dj jingle

DJ CINGIL Dj jingle, radyo dj jingleları. Radyo programcıları sundukları yayınlar ile günümüze eşlik eden değerli insanlardır. Bazen hüzünlenmek bazen eğlenmek bazen bilgilendirici programlar bazen ise müzik yayınları ile hayatımızda zaman ayırdığımız kişiler olarak bir ses duymak istenildiğinde dinlelere eşlik ederler. Kimi sivri dilli muziptir, kimi duygusal yayınlar ile çıkar karşımıza. Bir çok alanda yayın yapan programcıların bir kısmı anonslu radyo yayınları ile kulağımızdaki ses olur kimisi ise non-stop müzik yayınlarında sıraladıkları şarkılar ile alıp götürür bizi. Bir çok alanda yayın yapmakta olan programcılar için jingle seslendirme üretimleri hazırlıyoruz. Radyo programcılarının yayınları sohbet konuları, şarkı listeleri, konukları, canlı bağlantıları ile dolu doludur. Bir radyo programcısının yayında ihtiyacı olan temel tanıtım ses yapımları jingle, swepeer, teaser şeklinde isimlendirilir. Peki ne işe yarar bu yapımlar ? Genel olarak programlar arası geçiş, program içi yayın akışını düzenlemede kullanılırlar.


Bir radyo programcısının radyo yayını esnasında yayına enerji katan jingle yapımları programın en özel destek seslendirmeleri arasında yer alır. Bir şarkıdan diğer şarkıya geçerken şarkı aralarında, canlı bağlantı öncesi veya sonrası konudan konuya geçerken konular arası, reklam öncesi ve sonrası devamlılık bildirisi olarak, şarkı üzerinde kısa mesaj iletileri, (şarkı üzerin kullanılacak jingle yapımları kesinlikle şarkı sözlerinin üzerine temas ederek abartılmadan uygun yerlerde az öz kullanılmalıdır) iletişim bilgilendirme jingleları ile katılıma davet ve daha bir çok farklı kullanım alanı vardır radyo programcı jingle yapımlarının. Programınızda kullanmak istediğiniz jingle yapımları için arayın görüşelim sizin içinde yayınlarınıza eşlik edecek jingle prodüksiyon kayıtları oluşturalım. Sitemizde ilgi bölümleri ziyaret ederek yayınladığımız dj cıngıl seslendirme örneklerini dinleyebilirsiniz.

Reklam Seslendirmesi İçin Teklif Al  0541 283 14 83


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
Radyo reseller Radyo reseller Jet Seri Remix Turkiye Radyo Hosting Radyo Hosting Radyo Hosting Radyo Hosting Dilek Forklift Radyo Hosting