yükleniyor

Reklam Seslendirmesi

Reklam Seslendirme Hakkında

Reklam Seslendirme bir ürün veya hizmetin kullanıcıları ile iletişim aracıdır. Reklamlar marka ve firmalar tarafından verilen mesajlardır ve satın alan kişileri bilgilendirmek veya etkilemek amacıyla tasarlanır. Pazarlamanın ayrılmaz bir parçası olan reklamlar, bilgilendirmek ve motive etmek için tasarlanmış kamusal duyurulardır. Amaç sunulan hizmeti geniş kitlelere tanıtmak, beğendirmek ve böylece istenmesini alınmasını, satılmasını sağlamaktır. Doğal olarak verim alabilmek için olası her medya birimi kullanılmaktadır.


Hedeflediğiniz noktaya varabilmeniz için markanızın ya da fikrinizin iyi olması yeterli değildir. Hedef kitlenize ulaşabilmek, adınızı daha da duyurabilmek gayesindeyseniz reklam olmazsa olmaz bir unsurdur. Her ne kadar reklamın iyisi kötüsü olmaz düşüncesi, dillere pelesenk olmuş olsa da şüphesiz ki iyi reklam sizi amacınıza götürecek en önemli faktördür. Reklam Seslendirme tam da bu yüzden çok önem arzetmektedir. Bu durumda en dikkatli atılması gereken adım markanızı temsil edecek doğru sesi bulmaktır. Gerçekten iyi bir reklâm kârınızı büyük ölçüde artırabilir. Çünkü işinize birçok yeni müşteri çekecektir. Bir reklamın iyi olabilmesinin en önemli etkenlerinden biri de şüphesiz ki Reklam Seslendirme aşamasıdır.


Reklam Seslendirme verilmek istenen mesajların duygusunu yansıtmak için oldukça fazla ihtiyaç duyulan ve gün geçtikçe talep edilen birim haline gelmiştir. Reklam Seslendirme markanın hedef kitle üzerinde oluşturmak isteyeceği güven, inanç, merak ve satın alma duygularına hitab edecek önemli bir aşamadır. Fikiri, sloganı, metini ya da senaryosu güçlü bir reklam projesini doğru ses ya da seslerle buluşturamadığınız takdirde, etkisi beklenenin altında olacak ve hedefine ulaşması zorlaşacaktır. Reklam Seslendirme markanızın anlattıklarını hedef kitleye en etkileyici, en ikna edici ve en güven uyandırıcı şekilde ulaştırmanın tek yoldur.


Yapılan araştırmalar radyo reklamlarına yapılan yatırımın büyük artış gösterdiğini ortaya koyuyor. İnsanların arabada, evde, iş yerinde, yolda, kısacası hareket halinde ve hayatın içinde yakalanabildiği, bütçelerin diğer mecralara oranla daha uygun olduğu radyo mecrası, reklamverenlerin öncelikli tercihleri arasında yer almaya başladı. Bu durum radyo Reklam Seslendirme oranlarının da artmasına neden oluyor. Marka farkındalığı reklam hatırlama ve markayı dikkate alma açılarından bakıldığında reklamların izlenme süresi de oldukça ciddi bir etken. Üç saniyeden fazla süre izlenen reklamlar marka performansına daha olumlu yansıyor.


Tüm bunlar kullanıcıların görmek, işitmek isteyecekleri niteliklere sahip yaratıcı, dikkat çekici reklamlar hazırlamanın her zamankinden daha önemli olduğunu ortaya koyuyor. Şüphesiz ki ses ve videonun online platformlar için hazırlanan reklamlarda etkili kullanımının marka performansına olan etkisi, gelecekte daha da artacak ve önemli bir hale gelecek. Nerede yayınlanırsa yayınlansın, her projenin iyi bir Reklam Seslendirme performansıyla taçlandırılması gerekir. Hangi dilde olursa olsun markayı tüketiciye ulaştıracak reklam seslendirmeninin doğru seçilmesi hedefe zaferle ulaşılmasını sağlayacaktır.


Neden ? Seslendirme AjansıSeslendirme Ajansı

Herkesin bir hikayesi var. Belki sayfalar dolusu, belki birkaç satır. Biz; paylaşmak istediğiniz hikayenizi en doğru sesle buluşturuyor , bir bakıma sesli düşünmenize yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, kimi zaman, Markanızın bir mühür kadar etkili olmasını, kimi zaman, yarattığınız bir karakterin şarkılar söylemesini, kimi zaman da sizi arayanların, güçlü bir merhabayla karşılanarak, hakkınızda fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. İşimiz sadece ses gibi görünsede, bir projenin hayata geçebilmesi için gerekli olan fikir, slogan, senaryo, kurumsal şarkı, marş gibi pek çok creative konuda da hizmet veriyoruz.

Reklam Seslendirmesi İçin Teklif Al  0541 283 14 83

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
Radyo reseller Radyo reseller Jet Seri Remix Turkiye Radyo Hosting Radyo Hosting Radyo Hosting Radyo Hosting Dilek Forklift Radyo Hosting